Yasal Uyarı

“İşNet A.Ş.’nin web sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Bu web sitesinin tüm hakları İşNet Elektronik Bilgi Üretim Dağıtım Ticaret ve İletişim Hizmetleri A.Ş. (İşNet A.Ş.)'ne aittir. Web sitemizde bulunan tüm yazılım, içerik ve görseller aksi belirtilmediği takdirde İşNet A.Ş.’nin mülkiyetinde olup ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu yazılım, içerik ve görseller İşNet A.Ş.’nin yazılı izni olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez ve dağıltılamaz. Web sitesi üzerindeki marka, logo ve amblemler İşNet A.Ş.'nın marka haklarına tabi olup ilgili mevzuat uyarınca korunmaktadır. Web sitemiz, herhangi bir kişisel bilgi verilmeden ziyaret edilebilir ve incelenebilir. Web sitemize kişisel bilgi girişi yapılması durumunda, vermiş olduğunuz bilgileriniz, hizmet sunma amacı ile kaydedilir. Kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz İşNet tarafından Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında korunmaktadır. İşNet A.Ş bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. İşNet A.Ş. ‘nin mevzuattan doğan tüm hakları saklıdır.Web sitemizde yayınlanan bilgiler sadece tanıtım ve bilgilendirme amacı ile sınırlı olup, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.”

İnternet Erişim Hizmetleri
Kesintisiz İletişimin Rahatlığını İşnet İnternet Hizmetleri’yle Yaşayın
İnternetin gelişimi ve yaygınlaşması; sadece bilgisayar kullanıcıları için değil; teknoloji üreticileri için de bambaşka bir ufuk açtı. Artık bireyselden kurumsala kadar iş hayatının olmazsa olmazı haline gelen internet; iş dünyasında birçok alanda da iş yapış biçimlerini belirgin şekilde değiştirdi.

İnternetin iş hayatında bu derece etkin bir rol kazanmasıyla birlikte, kurumların internete erişimleri de hayati bir önem kazandı. Erişim kalitesi ve sürekliliği şirketlerin rekabet kriterleri ve stratejilerinde öne çıkarken; kurumlar artık interneti tıpkı elektrik gibi günlük yaşamın bir parçası olarak görüyorlar. İnternet hizmetlerinde yaşanabilecek anlık kesintiler bile, bu hızlı akışta iş süreçlerini etkileyerek zaman, para ve kurumsal prestij kayıplarına bile neden olabiliyor.

İşNet interneti, iş süreçlerinin ayrılmaz bir parçası olarak gören tüm kurumların iş anlayışı ve süreklilik ihtiyacına uygun olarak, 7 gün 24 saat kesintisiz, güvenilir ve yüksek performanslı internet hizmetiyle karşılıyor.

İşNet, her biri mesh topolojiyle yedekli olarak çalışan ve 81 ilde yer alan PoP noktalarıyla Türkiye’nin en doğusunda batısına kadar kesintisiz ve güvenilir bir internet hizmeti sunuyor.

İşNet İnternet Hizmeti’nin sağladığı temel avantajlar şu şekilde özetlenebilir: 

  • Yurt içi ve yurt dışı küresel operatörlerle yapılan ara bağlantılar üzerinden yedekli olarak çalışan İşNet İnternet Hizmeti’yle şirketler kesintilerden etkilenmezler.
  • Bağlantı türünden bağımsız olarak, tüm kurulum ve işletim hizmetleri İşNet tarafından sağlandığından; işletmeler önemli bir maliyet yükünden kurtulurlar.
  • İşletmelerin kullandıkları hattın performans ve verimi 7 gün 24 saat izlenir. Buna ek olarak işletmeler de hatlarının performansını ölçebilir, raporlayabilir ve ihtiyaca göre yeni kapasite de talep edebilirler.
  • Son dönemlerde dünyanın en büyük işletmelerini bile zor durumda bırakan ve kurum itibarlarını zedeleyebilen DDoS saldırılarına karşı, İşNet Guard Hizmeti’yle müşteri hatları koruma altına alınabilir.