İşNet | İnsan Kaynakları
İnsan Kaynaklarıİş ortaklarımıza verdiğimiz kaliteli hizmeti eksiksiz ve kesintisiz yerine getirebilmenin bir ön koşulu en yeni teknolojilerden ve yöntemlerden yararlanmaksa, diğeri; vizyoner, işine hakim, farklı uzmanlıklara sahip, mutlu bir takım olmaktır. İşNet’te biz böyle bir aileyiz.

Müşteri memnuniyetinin yanında, çalışan memnuniyetini de her zaman ön plana alan yapımız içerisinde; çalışanlarımız her zaman kendilerini geliştirme ve ilerleme olanaklarına sahipler. Onların kişisel ve mesleki gelişimini, şirket içinde düzenlenen eğitimlerin yanı sıra, özel eğitim programlarıyla her zaman destekliyoruz.

Gelişmekte olan bilişim sektöründe, gün geçtikçe büyüyen İşNet ailesinin bir üyesi olmak ister misiniz? Başvuru yapmak için özgeçmişinizi ve ilgilendiğiniz pozisyonları bizimle paylaşabilirsiniz.Kişisel verilerimin bana özel hizmetler oluşturulması için pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasına ve iletişim bilgilerime elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Başvuru Formu aracılığıyla ilettiğiniz kişisel verileriniz, taleplerinizin karşılanması amacıyla işlenmektedir. Kişisel verilerin korunmasına ilişkin detaylı bilginin bulunduğu KVKK Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu formda verdiğim bilgilerin doğru olduğunu belirtir, firmanızda çalışma imkanı verilirse firmanın tüm kurallarına ve Yönetim sistemlerinin gereklerine uyacağıma, kurulu olan yönetim sistemlerinin şartlarının tarafıma açıklandığı ve bu şartlara göre çalışmayı taahhüt ettiğimi ve iki aylık deneme süresini tüm hukuki sonuçları ile birlikte kabul ettiğimi ve verdiğim bilgilerin doğru olmadığının anlaşılması halinde işverenin tek taraflı ve tazminat vermeden iş akdimi fesh edebileceğini bildiririm.

*Açık Rıza Metni'ni okudum, anladım ve kabul, beyan ve taahhüt ederim.