Ka-Band (Konnect)

Yüksek hızda, iki yönlü internet bağlantısı sağlayabilen bir servis olan Konnect* ile, kolay kurulabilen küçük uydu anteni (77 cm) ile , bilgisayarınızı, evinizdeki ya da ofisinizdeki lokal ağ şebekenizi, herhangi bir karasal kablo ya da 4,5G bağlantısı olmadan doğrudan uydu üzerinden internete bağlıyoruz. Madencilik, enerji, otomasyon, inşaat, yayıncılık gibi Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren birçok sektörün ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Yüksek Hızda İnternet

Geleneksel internet bağlantılarından çok daha hızlı olan Konnect, web taraması, elektronik posta kullanımı, müzik indirme ya da video seyretme gibi ihtiyaçlarınız için kesintisiz geniş bant internet erişimi sunuyor. Uydu modemi ile 50 Mbps’e kadar download ve 10 Mbps’e kadar upload hızlarına kadar çıkmak, internet üzerinden telefon görüşmesi (VoIP), güvenlik kameraları ile görüntü aktarımı yapmak mümkün.

Geniş Kapsama Alanı

Avrupa, Akdeniz, Ortadoğu ve Kafkasya bölgesindeki tüm kullanıcılar Konnect Uydu İnternet hizmetini aynı hizmet kalitesi ile kullanabiliyor. Aynı şekilde, ister şehir merkezinde, ister taşrada olsun, her kullanıcı; hiçbir kablo, telefon bağlantısı ya da 4.5 G bağlantısı kullanmadan Konnect ile yüksek hızla internet bağlantısına sahip olabiliyor.

* Konnect, dünya telekomünikasyon devlerinden Eutelsat/Skylogic’in bir hizmeti olup, İşNet bu hizmetin Türkiye’deki distribütörüdür.

Hemen Başvurun