Sizi Arayalım
Bilişim Zirvesi'nde Siber Güvenlik Çözümlerimizi Anlattık

21-22 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen Bilişim Zirvesi'18 "Beyond the Wall" mottosu ve "Akıllı Şeyler - Bilen Teknolojiler" ana temasıyla, bilişim dünyasının fikir liderlerini ve bilişim sektöründeki dört bine yakın ziyaretçisini ağırladı.

Zirve Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sn. Dr. Ömer Fatih Sayan'ın “Türkiye’de Akıllı Şeyler, Bilen Teknolojiler” başlıklı konuşması ile başlayan Zirve, İşNet altın sponsorluğunda gerçekleşti. Zirve boyunca standımızda ziyaretçilerimizi ağırlamanın yanı sıra, "Dijital Akıllı Güvenlik Platformu" kapsamında sunumumuzu gerçekleştirdik. Strateji ve İş Geliştirme Grup Müdürümüz Mehmet Kaya yapmış olduğu konuşmasında, sektörel güvenlik ihlallerinden, araştırma sonuçlarına;Kişisel Verileri Koruma Kanunu'nun getirilerinden, DDoS ataklarına kadar birçok konudan bahsetti. Siber dayanıklılığı artırmak adına proaktif ve hatta prediktif yaklaşımın faydalarına değinen Kaya, İşNet'in Siber Güvenlik kapsamında sunduğu hizmetler ve çözümler ile ilgili açıklamalar da yaptı.

Mehmet Kaya: "İşNet olarak, Türkiye'de ilk Tier 4 standardındaki veri merkezimizle, ağ güvenliği, mobil cihaz güvenliği, kimlik erişim yönetimi, son kullanıcı güvenliği, DDoS atak önleme, loglama, hotspot yönetiminin yanı sıra veri şifreleme/maskeleme/sınıflandırma gibi KVKK çözümleri sunmaya devam ediyoruz. "Siber Güvenlik=İşNet" diyoruz."