Sizi Arayalım

Güçlü kurumsal yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı, dinamik ve donanımlı ekipleriyle şirketlere dijital dönüşüm yolculuğunda eşlik etme vizyonunu benimseyerek faaliyetlerini sürdüren, Türkiye İş Bankası iştiraki İşNet, sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle bilgi teknolojileri alanında kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.

İşNet, İstanbul ve Ankara’da, biri Tier 4 sertifikasına sahip olmak üzere, üç veri merkezi üzerinden hizmet sunmaktadır. İnternet, sanal ağ-vpn, uydu erişimi ve ses hizmetlerini güvenilir, esnek ve ekonomik koşullarda sunmanın yanı sıra, yenilikçi çözümlerle zenginleştirdiği veri merkezi, siber güvenlik, bulut ve e-dönüşüm hizmetlerini kurumlara bütünleşik olarak sağlayan öncü bilgi teknolojileri şirketidir. Teknolojinin sürekli gelişmesi ve uluslararası rekabet zorunluluğu neticesinde dijitalleşmeyi hedefleyen kurumların uçtan uca teknoloji kapsamındaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. e-Belge süreçlerinde ise, en başından bu yana sürekli yatırım yaparak geliştirdiği kolay, güvenilir ve esnek dijital çözümlerle kurumların işlerini kolaylaştırmaya yönelik çalışmalarına hızla devam etmektedir. e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e–Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM) ve e-Müstahsil Makbuzu (e-MM) gibi tüm e-belgeler İşNet’in geliştirdiği NetteFatura Platformu ile oluşturulabilmekte; LucaNet, NetteArşiv, ÇIRAK, belge.app, NetteCap ve TreeWin uygulamaları ise muhasebe süreçlerini kolaylaştırmakta, kullanıcıların zamandan tasarruf etmesine olanak tanımaktadır.

“İnsan İçin Teknoloji” yaklaşımıyla, çalışan, müşteri ve iş ortaklarının memnuniyetini merkezinde tutarak büyümesini sürdüren İşNet, ülke ekosistemine katkıda bulunmak üzere yaptığı yatırımlarla katma değeri yüksek çözümler geliştirmeye ve değer odaklı yaklaşımıyla rekabet ortamında müşterilerinin gücüne güç katmaya devam etmektedir.