Sizi Arayalım
işnet
EN
İşNet "İnsan İçin Teknoloji" Yaklaşımıyla Büyümesini Sürdürüyor

Güçlü kurumsal yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ve bilgi teknolojileri alanında uçtan uca sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetleriyle sektördeki 24 yılı geride bırakan İşNet, önümüzdeki dönem de kurumların en çok güvendiği teknoloji iş ortağı olmayı sürdürecek. Bulut bilişim, veri merkezi, siber güvenlik, yönetilen hizmetler ve yapay zeka alanında yaptığı yatırımları müşterilerine sunan İşNet, büyüttüğü ekosistemi ile yenilikçi ve katma değerli hizmetlerini çeşitlendirmeye devam edecek.

İşNet CEO’su Mehmet Can, kurumların uçtan uca tüm teknoloji altyapı ihtiyaçlarını özenle karşıladıkları oldukça kapsamlı ürün ve hizmet portföyüne sahip olduklarından bahsetti.

Türkiye İş Bankası bünyesinde kanal yönetimi, müşteri deneyimi, inovasyon, veri analitiği ve dijital bankacılık alanlarında uzun yıllar görev yapan Can, edindiği bilgi birikimi ile İşNet’in son 6 yılda, üst seviyede güvenli ve kaliteli hizmetler sunan bilgi teknolojileri lider altyapı sağlayıcısı olarak konumlanmasına öncülük etti. Can, dijital dönüşümünü tamamlamış şirketlere rekabet avantajı sunmak üzere; teknolojiye dayalı, hızlı büyüme sağlayacak olan gelecek nesil inovatif teknolojilerin, ülkemizin teknoloji kullanım düzeyini geliştirmede de faydalı olacağını sözlerine ekledi.

İşNet olarak “insan için teknoloji” yaklaşımını benimsediklerini belirten Can: “Yaptığımız yatırımlar, sahip olduğumuz lisanslar ve düzenli olarak belgelendirdiğimiz kalite standartlarımızla yıllar içinde geliştirip zenginleştirdiğimiz hizmet portföyümüzde ses ve internet hizmetlerinden, siber güvenliğe; bulut, veri merkezi ve yönetilen hizmetlerden e-dönüşüme kadar birçok kategoride ürün ve hizmet yer alıyor. İstanbul ve Ankara’da, biri Tier IV sertifikasına sahip olmak üzere, üç veri merkezi üzerinden sağladığımız yüksek güvenlik seviyesinde ve otomasyona dayalı bulut hizmetlerimizle verileri yurt içinde muhafaza ediyoruz. e-Belge süreçlerinde ise, kurumların işlerini kolaylaştırmaya yönelik kolay, güvenilir ve esnek dijital çözümler geliştiriyoruz.” dedi.

Bankacılık ve Finans Sektöründe Güçlü, Tüm Sektörlerde İddialıyız

“Bankacılık ve finans sektörü doğası gereği üst düzey kalitede, sürekliliği yüksek ve güvenilir hizmet talep eder. Bu hizmetleri sağlamak tek başına yeterli değil, düzenleyici ve bağımsız kuruluşlar tarafından alınan uyumluluklar oldukça önemli. En önemlisi ise bizimle çalışmaktan memnun olan müşterilerimiz ve iş ortaklarımız. Türkiye İş Bankası kuruluşu olan İşNet’in genlerinde bankacılık ve finans sektörüne dair yüksek bilgi birikimi bulunuyor. Bu yıl Elektronik Para ve Ödeme kuruluşları için Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı topluluk bulutumuz bluuty Finans’ı hizmete sunduk. bluuty Finans ile birden fazla finans kuruluşuna, birbirlerinden izole ve yeni nesil teknolojiler ile donatılmış bir altyapı hizmeti sağlıyoruz.” diyen Can sözlerini şöyle tamamladı: “Yerli ve ve yabancı iş ortaklıklarımız ile birlikte çalışarak kendimizi sürekli yenilediğimiz bir ekosisteme sahibiz. Robotik süreç otomasyonu, Siber Güvenlik Operasyon Merkezi, bulut ve yönetilen hizmetler gibi birçok güncel teknoloji ile çalışma olanağını müşterilerimize sunarak onlara rekabet avantajı sağlıyoruz. Bankacılık ve finans sektöründeki güçlü konumumuzun yanı sıra başta perakende, enerji ve sağlık sektörü olmak üzere tüm değerli müşterilerimize güvenilir hizmet vermeyi sürdürüyoruz.”