Sizi Arayalım

Eski tip telefon santralleri, hantal, kablo karmaşıklığı içinde, kesintisiz güç kaynağı veya jenaratöre bağımlı, genişlemek için ek kart gerektiren ve yüksek bakım maliyetleri gerektirirdi. Bulut (sanal) santrallerde bunların hiçbirine gerek yoktur.

Bulut (sanal) santral teknolojik bir çözümdür. Yani iletişim altyapınızı yeni nesil iletişim teknolojileriyle güncellemenizi sağlar. Bulut (sanal) santral, yazılımsal bir telefon santralidir. Dolayısıyla teknolojik sistemlerle kullanımı kolaydır. Bulut (sanal) santralleri 0850‘li numara yada coğrafi voip numaralarıyla kullanabilirsiniz. Santral senaryoları gelişmiştir. İstediğiniz IVR (Sesli Karşılama Robotu) senaryosunu uygulayabilirsiniz.

Bulut (sanal) santral sayesinde müşterilerinize kurumsal bir kimlik sergilersiniz. Tüm görüşmelerinizi kaydetme özelliği bulunan bulut (sanal) santral çözümüne, ilk yatırım maliyeti, santral bakım ve onarım masrafları olmadan kullanıcı başına aylık ücretlendirme ile sahip olabilirsiniz. Üstelik şirket içi görüşmeler ücretsizdir. Yüksek teknik destek giderleri oluşmaz, telefon hatları için ise sabit ücret ödemezsiniz.

Farklı şirketlerinizi tek bulut (sanal) santralden yönetme olanağı sağlayan bulut (sanal) santral çözümüyle telefonunuz hiçbir zaman meşgul çalmaz. Sınırsız anlık arama yapar ya da kabul edersiniz. Kullandığınız yazılımlarınızı entegre edebilme imkanınız da mevcuttur.

Donanımsal santrallerin aksine oldukça makul sürelerde kurulumu yapılabildiğinden en güvenli şekilde kullanmaya başlarsınız. En kısa sürede kullanıcı eklemek veya çıkartmak, IVR akışını değiştirmek mümkündür. Bulut (sanal) santral çözümüyle teknik ekip çalışanlarınız santral kurulum ve bakımına harcanan zamandan tasarruf ederken, katma değerli işlere odaklanmak için zaman kazanırlar.

Üstün özellikli bulut (sanal) santral ses hizmeti çözümüne; uygun maliyetle ve aylık ödemelerle sahip olmak istiyorsanız, yeni lokasyonlarınız ile büyümeyi planlıyorsanız, “İşteSantral” bulut santral çözümümüzden faydalanabilirsiniz.