Sizi Arayalım

Bulut santral, şirketlerin sabit telefon santraline ihtiyaç duymaksızın sadece internet bağlantısı ile kullanabileceği yeni nesil telefon santral sistemidir. Sanal santral ya da cloud PBX olarak da bilinen bu sistem, internet erişiminin olduğu her yerden tüm santral hizmetlerinin kullanılabilmesine olanak sağlar. Bu yeni sistemden yararlanan şirketler; yüksek yatırım ve bakım maliyeti gerektiren, geniş yer kaplayan analog santrallerin aksine hem maliyet hem fiziki koşullar açısından pek çok avantaja sahip olurlar. Peki, bulut santral sistemine geçmek şirketinizin tüm operasyonel süreçlerine ve personel verimliliğine ne gibi faydalar sağlar?

Bulut Santral Sisteminin Faydaları Nelerdir?

Bulut santral sistemi, başta müşterileri için çağrı merkezi hizmeti sunan şirketler olmak üzere departmanlar ya da kurumlar arası iletişimin yoğun olduğu sektörler tarafından yaygın olarak kullanılır. Örneğin otomotiv, teknoloji ve medya firmaları; holdingler, özel hastaneler, bankalar, acenteler veya gıda şirketleri gibi birbirinden farklı sektörler bu sistemden yararlanabilir. Şirketlerin kurumsallaşma süreçlerine de katkı sağlayan sistem, etkili iletişim kurmanın en kolay yollarından birini sunar.

Bulut santral sisteminin sağlayacağı diğer avantajları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

·      İlk yatırım maliyeti ve kurulum ücreti olmaksızın sadece aylık ödeme yöntemi ile bulut santral hizmetinden yararlanabilirsiniz.

·      IP santralin aksine herhangi bir donanıma ihtiyaç duyulmadan kurulumunu birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz.

·      Ekstra ücret ödemenize gerek kalmadan bakım ve güncelleme işlemleri sağlanır.

·      Görüşmelerinizi sadece şirketinizin sabit telefon hattından yapmak zorunda değilsiniz. Uygulamayı bilgisayarınıza ya da akıllı telefonunuza yükleyebilir, görüşmelerinizi telsiz ve VoIP masaüstü telefonla da yapabilirsiniz.

·      Gelen çağrıları otomatik olarak mobil cihazınıza aktarabilir ve kesintisiz şekilde iletişim kurmaya devam edebilirsiniz.

·      Hâlihazırda kullandığınız CRM ya da yazılımlar varsa onları santralinize entegre edebilirsiniz.

·      Bulut santral paketleri, kullanıcı sayısına göre faturalandırılır. Bu sayede kullanıcı sayınız arttığında kolayca dâhilî ekleyerek  tüm çalışanlarınızın santrali kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

·      Sistemin arama aktarımı, ses kaydı alma, telesekreter kaydı ve sesli karşılama menüleri gibi ek özelliklerini kullanarak iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

·      Çalışanlarınızın her biri için bulut sistemine bağlı dâhilî hat tanımlayabilirsiniz.

·      Bulut santrali üzerinden gerçekleştirilen her görüşme kayıt altına alınabildiği için geriye dönük arama kayıtlarına her zaman erişebilir, ihtiyaç hâlinde onları dinleyerek olası olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz.

·      Mesai içi, dışı, resmî tatil ya da öğle araları için farklı karşılama mesajları kaydedebilir, operasyonel sürecinizi daha kolay hâle getirebilirsiniz.

·      Çalışanların yetkilerine göre santral üzerinde yetki sınırlamaları yapabilir, farklı özelliklere sahip personel kullanıcı hesaplarını oluşturabilirsiniz.

·      Konuşma esnasında dâhilî hatlarınızdan birini görüşmeye dâhil edebilir, konferans yapabilirsiniz.

·      Aynı anda yüksek sayıda gelen çağrıyı kabul edebilir, giden arama gerçekleştirebilirsiniz.

Bulut Santral Sistemi ile Verimliliği Artırın

Faaliyet alanınız ya da şirketinizin hacmi ne olursa olsun, bulut santral hizmetinden yararlanarak iş yerinizin gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Güvenilir, taşınabilir, teknolojik, kullanıcı dostu ve son derece fonksiyonel bir sistem olan sanal santral; sadece iletişim maliyetlerini düşürmenin ötesinde personellerinizin çalışma deneyimlerini de iyileştirebilir. Böylece şirketinizin genel veriminin artmasında önemli bir rol oynayabilir.

Siz de faaliyet alanınızı ister küçük ister büyük ölçekte yürütüyor olun; şirketinizin iletişim giderlerini ve süreçlerini iyileştirmek adına kullanıcı dostu arayüze sahip, güvenilir ve düşük maliyetli bulut ses hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede firmanızı daha profesyonel bir noktaya taşıyabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.