Sizi Arayalım
İşNet, NetteFatura %30 ve DijiKolay %50 Ek Hediye  Kontör Kampanyaları ile Müşterilerinin Yanında

Güçlü kurumsal yapısı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla İşNet, e-Belge alanında sunduğu yenilikçi ve katma değeri yüksek çözümlerle dijital dönüşüm yolculuğundaki şirketlere eşlik ediyor.

2011 yılı itibarıyla hayatımıza giren e-Dönüşüm kavramı her geçen gün daha fazla hayatımıza dokunmaya başladı. e-Dönüşüm ile tanışmış şirketler, işlerini elektronik ortama taşıyarak verimliliklerini arttırmanın yanı sıra maliyet avantajı sağlıyor.

e-Dönüşüm ve e-Belge kavramlarının ilk ortaya çıktığı dönemden bu yana, özel entegratör olarak müşterilerinin işlerini kolaylaştıracak e-Dönüşüm hizmetleri sunmaya tüm hızıyla devam ettiklerini belirten İşNet e-Dönüşüm Hizmetleri Grup Müdürü Ayhan Akgöz, son dönemde piyasaya sundukları oldukça avantajlı kampanyalardan bahsetti.

İşNet, Şirketlere e-Dönüşümde Her Daim Kolaylık Sağlıyor

Akgöz, İşNet’in KOBİ’leri 360 derece çerçeveleyerek sunmuş olduğu e-Belge ürün ve hizmetlerini şöyle açıklıyor: ”e-Belge Platformu NetteFatura, e-Defter saklama ve ikincil kopya gönderimi ile NetteArşiv, KOBİ ticari yazılımı ile LucaNet, tüm e-Ticaret sitesi ve pazaryerlerinizdeki sanal mağazalarınızı tek bir platformda yönetmenizi sağlayan TreeWin, GİB Portal’a giriş yapmaya gerek duymadan hızlı ve kolay e-Arşiv Fatura oluşturmak için belge.app, Z raporu, fiş ve fatura taratarak dilediğiniz muhasebe programına aktarımını kolaylaştıran Nettecap ürünleri ile müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz.”

Akgöz, ülke çapında şirketlerin uçtan uca dijital dönüşümünü sağlayan İşNet’in, e-Belge alanında sürekli düzenlediği kampanyalar ile KOBİ ve her ölçekteki şirketin yanında olduklarını vurguluyor. Aralık ayına kadar yürütülen e-Belge kampanyası kapsamında, İşNet’ten e-Belge hizmeti alan müşterilerinin NetteFatura Portalı üzerinden satın almış oldukları kontörün %30’u kadar ek kontör hediye kazanacaklarını belirten Akgöz, aynı zamanda Türkiye İş Bankası müşterilerine de kampanya kapsamında ek avantajlar sunduklarını belirtiyor. İş Bankası müşterileri, DijiKolay platformu üzerinden başvuru yaptıklarında, NetteFatura Portalı’ndan satın almış oldukları kontörün %50’si kadar ek kontör hediye kazanıyor. “NetteFatura %30 Ek Kontör Hediye” ve “DijiKolay %50 Ek Kontör Hediye” kampanyaları kapsamında, ihtiyaç dahilindeki e-Belge kontör paketini seçip satın alma işlemini tamamladıktan sonra hediye kontörler yükleniyor.

Akgöz, hediye kontörlerin İşNet NetteFatura Portal’da yer alan tüm e-Belge türlerinde kullanılabildiğini ayrıca belirtiyor. Özetle e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-MM ve e-SMM’de geçerli olan kampanya da, gönderilen ve alınan e-Belgeler de ücretsiz olarak saklanıyor.

Özel entegratörlük seçiminde e-Belge saklama hizmeti verebilecek bir entegratörle çalışmanın önemini vurgulayan Akgöz: “Sahip olduğunuz finansal verileri saklamanız ve gerektiği takdirde yasal olarak beyan edilmesi de önemli bir konu. İşNet olarak TIER IV sertifikalı üst düzey güvenlikli sunucularımızda saklama hizmetini e-Belge müşterilerimize ücretsiz olarak sağlıyoruz.” diye ekliyor.


KOBİ AKTÜEL DERGİSİ | KASIM, 2023